Kapadokya Bölge Turları

Bölgemizde yapılan turlar için şoförlü araçlar tahsis ediyoruz. Detaylı bilgi için lüften iletişime geçiniz.

Mercedes Sprinter Araç ve Şoför :  (Yakıt dahil) : 350 TL (Detaylar için lütfen iletişime geçiniz)

Mercedes Vito Şoförü : 350 TL (Yakıt dahil)  (Detaylar için lütfen iletişime geçiniz)

 

Bölgemizde Yapılan Tur ve Aktiviteler

Kapadokya Turları : Bölgemizdeki acentalarca  belirlenen 3 farklı rota vardır. Bu rotalara göre turlar belirlenmiştir.  Ücretsiz bilgilendirme için bizi de arayabilirsiniz.

Balon Turları : Kapadokya Bölgesinin en çok talep gören aktivitelerindendir. Hava şartları uygun olduğu hemen hemen hergün balon uçuşları yapılmaktadır. Firmalarca kaldığınız yerden servis araçları ile alınarak açık büfe kahvaltıya getirilirsiniz. Ardından uçuş alanına transferiniz gerçekleşir ve burada balonların hazırlanma aşamalarını seyredersiniz. Sonrasında tecrübeli pilotlar eşliğinde sepetlere binilir ve uçuş başlar. yaklaşık 1 ya da 1,5 saat havada kalırsınız. Pilotunuz hava şartlarına göre yükselip alçalarak rota belirler. Uygun bir yer belirlenerek iniş gerçekleşir. Sonrasında sertifika töreni yapılır. Yine servis araçları ile kaldığınız yerlere bırakılırsınız. Uçuş boyunca sigortalı olarak balon turlarına katmış olursunuz.

Türk Geceleri: Hergün akşam yöresel ve ulusal folklor gösterilerinin gerçekleştirildiği kaya oyma mekanlarda lezzetli yemekler eşliğinde günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Atv Turları : Atv adı verilen motorlu araçlarla ve rehber eşliğinde Kapadokya'nın gizemli vadileri arasında yolculuk yapacaksınız.

At - Binicilik Turları : Güzel atlar ülkesi anlamına gelen Kapadokya'da en çok yapılan aktivitelerden biri de at ile yapılan turlardır.  Atv adlı araçların giremediği vadilerde rehberiniz eşliğinde ve anlatımlarla geziler yapabilirsiniz.

 

 

Bölge Gezileri için Araç Kiralama